Continental'den Yola Çıkana Arka Çıkan Kampanya!

2020-winter campaign-pic

Continental'den binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerine özel indirim!

Teknolojiyi lastiklerine kodlayan Continental, 1 Eylül -31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Kış, Yaz, Dört Mevsim binek, SUV ve 4x4 araç lastiklerini, 4 lastik alımında 500 TL’ye varan indirim fırsatı ile sürücülere sunuyor.

1 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; Continental marka 16 ve 17 inç binek, 4x4 ve SUV grubu lastiklerinde 400 TL'ye varan indirim sunarken, sürücüler 18 inç ve üzeri binek, 4x4 ve SUV grubunda 500 TL'ye varan indirim fırsatını yakalıyor. Üstelik Bonus Kart sahiplerine peşin fiyatına 8 taksit avantajıyla.. 

Bonus Kart ile 8 taksit kampanyası hakkında detaylı bilgiye garantibbva.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılılabilirim?

 • Kampanya, binek grubu için Continental Markalı Yaz, Dört Mevsim & Kış Binek ve 4x4/SUV Grubu lastik satın alımlarında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için, büyük harfler ile “CONTINENTAL KAMPANYA” veya “CONTI KAMPANYA” yazıp 4933'e SMS gönderebilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gönderilen kampanya katılım koşullarına ait metinlerin bulunduğu link'e (https://kampanya.contidas.com) tıklanılmalıdır.
 •  Açılacak ilk ekranda aktif kampanyalarımız arasından katılım yapılmak istenilen kampanya seçilir. Sonraki adımda açıklacak olan ekranda ise, Kampanya koşulları ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunma Kanunu ve 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca hazırlanmış aydınlatma metni ve kişisel verilerin işlenmesine, ticari elektronik ileti gönderilmesine yönelik onay metinleri bulunmaktadır. Bu onayları vererek Kampanya’ya katılmak isteyen son kullanıcılar için sonrasında açılacak ekranda; satın alımınıza dair yetkili satıcımızdan talep edeceğiniz faturalama türü seçilmesi istenmektedir. ( Bireysel, Şahıs Şirketi veya Kurumsal Şirket adına fatura alınabilmektedir.)
 • Tüm bilgiler doğru bir şekilde doldurulduktan sonra ekran üzerinden “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanıldığında müşteriye SMS olarak Kampanya Onay Kodu gönderilecektir.
 • Gönderilen onay kodu indirimden faydalanmak üzere Continental Yetkili Satıcısı ile paylaşılmalıdır.
 • Bu kampanya, kampanyaya katılmış olan  Continental yetkili bayilerinde ve lastikevlerinde geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca, bir kez kampanya onay kodu talep edilebilir.
 • Kampanyadan bir kez faydalanılabilir.
 • Kampanya soru ve önerileriniz ile ilgili Canlı Destek Hattımız :  

  444 8 258 (Çalışma Saatleri, Haftaiçi ve Cumartesi : 09:00 - 18:00'dir.)