Bonus Kart'a Peşin Fiyatına 8 Taksit Fırsatı!

Continental, araçlarını yaza hazırlayan sürücülere, 31 Aralık 2020 tarihine kadar Bonus Kart sahiplerine peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında araçlarındaki lastiklerini yaz lastikleri ile yenileyecek kullanıcıları Continental yetkili satıcılarında “Bonus Kart'a özel peşin fiyatına 8 taksit fırsatı” bekliyor. Kampanya detaylarına garantibbva.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

Continental, yazın yaz kışın ise kış lastiği kullanılmasını öneriyor.

Dönemsel olarak değiştirilen lastikler ile ilgili Lastik Saklama Hizmeti de veren Continental, konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenle muhafaza hizmeti sunuyor. Bu hizmeti veren Continental yetkili satıcıları, lastikleri saklamadan önce gerekli analizleri yaparak bir sonraki kullanım dönemi için tüketicilerini bilgilendiriyor. Daha sonra biri araç sahibinde diğeri ise özel paketlenmiş olan lastiklerin üzerinde kalacak şekilde araç sahiplerine özel lastik saklama etiketleri oluşturuluyor ve bir sonraki dönemde teslim edilmek üzere güvenle saklanıyor. Lastiklerinin durumlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olan tüketiciler üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.