Sponsorluklar

1995 yılında (UEFA Şampiyonlar Ligi™) ilk defa futbol sponsoru olduğundan bu yana Continental futbolla olan ilişkisini uluslararası boyuta taşımıştır.

sponsoring_02-Image

Continental her zaman kontrollü heyecan ve güvenli savunmanın sembolü olmuştur. Futbolun kendisi gibi mükemmel stratejiyle birleşen nefes kesici bir hareket performansını garanti ediyoruz. Ulusal ve yerel takımlar kadar UEFA elemeleri™, UEFA EURO™ ve elbette FIFA Dünya Kupası™ gibi dünya futbol liglerinde sponsorluklarımız büyük bir mesafe katetti.

Ve büyük maçlarda da durmadı. Cinsiyet ayrımı olmadan devam etti. Uluslararası kadınlar futbolunun ilk aktif sponsorlarından bir olan Continental erkeklerin domine ettiği bu sahada ABD, İngiltere ve İrlanda takımlarına destek veriyor.

sponsoring_04-Image

Tüm bunlar önemli tek bir noktada birleşiyor: Futbol arenasındaki belirgin duruşumuz yalnızca ürün yerleştirmekten ibaret değil, Continental’ın gerçek spor tutkusunun bir eseri. 2005 yılında tüm gayretlerimizle futbol bilgilerini buluşturduğumuz kendi futbol platformumuzu kurduk www.contisoccerworld.com.

Mesela uluslararası futbol ruhunu kutlayacağımız, yakında  Fransa’da yapılacak UEFA EURO 2016™ ile ilgili tüm bilmek istedikleriniz gibi.  Biz stadyuma futbol getiriyoruz - güvenli bir biçimde.

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

ContiWarmUp oraya varmanın en emniyetli yollarından biri. Sahada büyük yarışa katılmadan evvel “ısınma turu” attığınız, tıpkı bir lastikte olduğu gibi sizi ideal çalışma ulaştıran şey. Sayısız prestijli futbol antrenörü ile işbirliği içerisinde geliştirilir, güvenli bir biçimde ısınarak oyun esnasında yaralanmalardan nasıl kaçınılacağını gösterir.

Continental’in ince düşüncelerinin ürünü, heyecanlı ve güvenli bir oyun için hareketlenmeye başlayın. 

Bir bakışta global sponsorluklarımız

sponsoring_05-Image